Dom Pomocy Społecznej Budowlani znajduje się w Warszawie w otoczeniu przyrody blisko centrum stolicy. Dom przeznaczony jest dla osób w podeszłym wieku.
W Domu znajduje się 112 miejsc dla pensjonariuszy, w tym 90 pokoi jednoosobowych i 11 dwuosobowych. Każdy pokój posiada łazienkę, balkon, meble, gniazdko TV, telefony, system przyzywowy. W pokojach nie ma telewizorów.

DPS Budowlani dysponuje na każdym poziomie dwoma ogólnodostępnymi łazienkami z wannami, pomieszczeniami kuchennymi, dwoma pralniami, kuchenką mikrofalową, wanną z hydromasażem. W Domu znajduje się także kaplica, kuchnia, stołówka, kawiarnia, sala do ćwiczeń, punkt pierwszej pomocy, kominek, biblioteka, sala widowiskowa, kącik internetowy, pokój terapii zajęciowej, pokój do gier i muzykoterapii.

DPS Budowlani oferuje usługi bytowe w zakresie zakwaterowania, wyżywienie w postaci 3 posiłków dziennie z możliwością doboru diety, całodobową obsługę pielęgniarską, pomoc pracowników socjalnych w załatwianiu spraw pensjonariuszy, organizacja czasu wolnego, pomoc psychologiczna. DPS nie zatrudnia lekarzy, natomiast pomaga umówić się na wizytę i zapewnia niezbędną pomoc w dotarciu do lekarza.

Dom Pomocy Społecznej „Budowlani”
ul. Elekcyjna 6
01-128 Warszawa
tel. 22 836 66 62
DPS Budowlani

Zobacz też inne w tej okolicy...