Co dalej z DPS w Jarogniewicach

Co dalej z DPS w Jarogniewicach?

Zespół pałacowo-parkowy w Jarogniewicach wraca do dawnych właścicieli. Co stanie się z działającym tam od wielu lat Domem Pomocy Społecznej i jego 67 podopiecznymi? Więcej informacji.

Opublikowano: 2016-04-06. Zdjęcie: koscian.net


Uroczyste otwarcie DPS Kotlin

Uroczyste otwarcie DPS Kotlin

Koniec 2015 roku przyniósł długo wyczekiwane wydarzenie w Kotlinie – uroczyste otwarcie nowego budynku Domu Pomocy Społecznej. Więcej informacji.

Opublikowano: 2016-01-07. Zdjęcie: zwielkopolski24.pl


Uroczyste otwarcie DPS w Kleszczowie

Uroczyste otwarcie DPS w Kleszczowie

Trzeciego grudnia, w obecności władz państwowych oraz reprezentacji kościoła, dokonano uroczystego otwarcia Domu Pomocy Społecznej im. św. Barbary w Kleszczowie.Więcej informacji.

Opublikowano: 2015-12-10. Zdjęcie: pixabay


Budowa DPS Skierniewice

Budowa DPS Skierniewice

Dobra wiadomość dla starszych oraz niepełnosprawnych mieszkańców Skierniewic – wznowiono budowę DPS przy ulicy Nowobielańskiej, zakońćzenie budowy już za rok. Więcej informacji.

Opublikowano: 2015-11-29. Zdjęcie: pixabay


Ćwiczenia pożarowe w DPS Skubarczewo

Ćwiczenia pożarowe w DPS Skubarczewo

Chwile grozy w DPS Skubarczewo! Podpalenie budynku, poszukiwanie zaginionego w płomieniach mieszkańca Domu.. Na szczęście to tylko ćwiczenia przeciw pożarowe. Więcej informacji.

Opublikowano: 2015-11-23. Zdjęcie: pixabay


MZ informuje..

Dzienne domy opieki medycznej dla niesamodzielnych

Ministerstwo Zdrowia informuje, że na ogłoszony w lipcu konkurs na tworzenie i prowadzenie dziennych domów opieki medycznej dla osób niesamodzielnych wpłynęło 148 wniosków. Więcej informacji.

Opublikowano: 2015-11-20. Zdjęcie: pixabay


MZ informuje..

Koncert w Trzebiechowskim DPS – Chopin w Ogrodzie Zimowym

Trzebiechowski Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie na Rzecz Odnowy i Rewaloryzacji Dzieła Henrego van de Velde w Polsce zapraszają na koncert Młodych Talentów, który odbędzie się w Ogrodzie Zimowym DPS w Trzebiechowie. Więcej informacji.

Opublikowano: 2015-11-20. Zdjęcie: pixabay